Srpen 2009

Čarodějky jako pohádkové bytosti

22. srpna 2009 v 19:42 | angela13 |  Čím vším byli

Pheobe jako popelka


Paige jako sněhurka


Piper jako karkulka


Čarodějky jako démoni

22. srpna 2009 v 19:39 | angela13 |  Čím vším byli

Piper jako furie


Pheobe jako bancheePaige jako upírka


Valkýry

22. srpna 2009 v 19:33 | angela13 |  Čím vším byli

Bohyně

22. srpna 2009 v 19:16 | angela13 |  Čím vším byli


Tapety Charmed

22. srpna 2009 v 19:15 | angela13 |  Ostatní

Něco o Charmed

22. srpna 2009 v 19:10 | angela13 |  Ostatní
Originální název: Charmed
Žánr: Drama, Fantasy, Komedie, Mystery, Romantický
Rok výroby: 1998

Phoebe (Alyssa Milano) prišla v New Yorku o práci a tak se vrací do San Francisca, aby bydlela se svými sestrami. Její starší sestra Piper (Holly Marie Combs) ji přivítá s nadšením, ale nejstarší z nich Prue (Shannen Doherty) ne.

Obviňuje Phoebe z toho, že kvůli ní sa jí rozpadl vztah. Ještě v ten samý večer si Phoebe a Piper hrají se starou spiritualistickou tabulkou a najednou její ručička začne ukazovat sama od sebe písmena, z kterých vznikne slovo podkroví. Phoebe se tam vydá a najde tam starou, rodinnou knihu kouzel.

Přecte z ní zaklínadlo a to obnoví moc všech sester, ktoré jejich babička uspala když byli ještě malé. Na druhý den sestry zjistí, že každá z nich má jinou schopnost. Prue má telekinetické schopnosti, Piper umí zmrazovat čas, Phoebe míva predtuchy budoucnosti. Brzy sa ukáže že není vše takouvé jednoduché jako to na první pohled vypadá.

Sestřičky

22. srpna 2009 v 19:03 | angela13 |  Charmed spolu

Charmed

20. srpna 2009 v 8:04 | angela13 |  Charmed spolu
Čarodějky, Alyssa Jayne Milano, Holly Marie Combs, Shannen DohertyČarodějky, Alyssa Jayne Milano, Holly Marie Combs, Shannen Doherty

Kniha Stínů

20. srpna 2009 v 7:42 | angela13 |  Kniha Stínů
Obrázky Knihy Stínů
první série

druhá série

Filmografie a něco o Kaley

19. srpna 2009 v 20:37 | angela13 |  Kaley Cuoco
Povolání: Herečka, modelka
Věk: 23
Datum narození: 30. 11. 1985
Místo narození: Camarillo, Kalifornie
Znamení: Střelec
Výška: 169 cm

Filmografie

Jako herečka
2007 -Teorie velkého třesku (Big Bang Teory, The) role::
Penny
2007 -Big Bang Theory (The Big Bang Theory) role::
Penny
2005 -Útěk z vězení (TV) (Prison Break) role::
Sasha
2004 -Hollow, The role:: Karen
2002 -8 Simple Rules... for Dating My Teenage Daughter role:: Bridget Hennessy
2000 -Homewood P.I. role:: Lauren Crane
1998 -Čarodějky (Charmed) role:: Billie Jenkins
1997 -Perfektní záskok (Picture Perfect) role::
Little Girl
1997 -Bezzubí (Toothless) role::
Lori
1995 -Virtuozita (Virtuosity) role::
Karin
1992 -Pohyblivý písek: Není úniku (Quicksand: No Escape) role::
Connie Reinhardt

Životopis Kaley

19. srpna 2009 v 20:29 | angela13 |  Kaley Cuoco

Životopis

Kaley Christina Cuoco se narodila 30. listopadu 1985 v Camarillu, v Kalifornii rodičům Garymu a Layne Cuoco. Jejich příjmení má italský původ a znamená něco jako "vařit". Kaley má mladší sestru Brianu.

Modelkou se stala již v šesti letech a v sedmi si vystřihla svoji první roli - v televizním
filmu QUICKSAND (Pohyblivý písek). Hostovala ve spoustě seriálů, ve dvanácti si zahrála ve filmu PERFEKTNÍ ZÁSKOK a v patnácti se svou vrstevnicí - v té době rovněž začínající herečkou - Michelle Trachtenberg - ve filmu TO ANI NEMŮŽE BÝT NEBE. Ve Spojených státech ji roku 2002 proslavil seriál 8 JEDNODUCHÝCH PRAVIDEL. V devatenácti se ji do rukou dostala nabídka na zajímavou roli pubertální dcery Amandy guvernérky státu Kalifornie v katastrofickém filmu DESET A PŮL STUPNĚ. Od roku 2005 vystupuje v poslední sérii ČARODĚJEK jako Billie, mladá svěřenkyně sester Halliwellových. Tato role ji vynesla zatím asi největší popularitu.

Ve volném čase Kaley ráda hraje tenis (je dokonce členkou týmu amatérské divize Jižní Kalifornie), bowling, nakupuje, baví se s kamarády, tancuje hip-hop, jezdí na koni nebo hraje na bicí. Říká, že stačí 10 minut "mlácení do bubnů" a je z ní jiný člověk…Životopis Rose

19. srpna 2009 v 20:26 | angela13 |  Rose McGowan-Paige

Životopis

Rose Arianna McGowan - její tvář asi nejvíce diváků poznává ze seriálu Čarodějky. Ale víme, že je také modelkou pro oblečení BeBe nebo že krásně zpívá, což se potvrdilo i v písničkách Marilyna Mansona, který v době, kdy spolu udržovali milostný poměr, obsazoval Rose do videoklipů a nechal ji zazpíval malou vokální část v songu Posthuman (album Machanical Animals)? Ve výčtu Roseiných hudebních úspěchů nesmíme zapomenout také na spoluautorství a pozdější nazpívání krátké části písně Superfabulous z alba Emotional Technology skupiny BT. Ovšem jejím asi největším hudebním počinem je napsání a nazpívání tracku Protection ke svému filmu STRANGE HEARTS.

Než však byla Rose slavná, a než se stala onou herečkou, modelkou a zpěvačkou musela vykonávat i obyčejná zaměstnání jako například servírka, asistentka v salónu krásy své tety a uvaděčka. Mezi nejznámější Roseiny
role patří postava Denise ve filmu BIO-DÓM, Tatum Riley ve VŘÍSKOTU z roku 1996, Val Chick 3 v NOWHERE (hrála tu společně se Shannen Doherty), Gail Ann Thayer ve snímku VEZMI MĚ S SEBOU, Debbie v LÁSCE AŽ ZA HROB, Courtney Alice Shayne v ĎÁBELSKÉ HŘE, Sasha ve filmu HROMY A BLESKY, Moira v již zmiňovaném STRANGE HEARTS, Linda Borus v thrilleru MRTVÁ ZÓNA a samozřejmě Paige Matthews v ČARODĚJKÁCH.

Rose... občanka celého světa
Rose se narodila v Itálii (ve Florence) 5. 9. 1975 jako druhá nejstarší z pěti (+ má ještě dva nevlastní sourozence) dětí francouzské matce a irskému otci. Vyrůstala v italské pobožné komunitě a dětství strávila cestováním po Evropě. Do osmi let prý neřekla skoro ani slovo anglicky, ale v jejích deseti se už McGowanovi přestěhovali do Oregonu ve Spojených státech amerických, kde v Seattle studovala střední školu, ovšem již o patnácti letech opustila rodinu a začala se živit sama mnoha různorodými příležitostnými
pracemi (viz první odstavec), předtím než odjela do Los Angeles žila krátkou dobu na ulici. V L.A. začala navštěvovat uměleckou školu. A právě tady ji objevil režisér Gregg Araki, který byl zaměstnán výběrem herců do rolí ve filmu "THE DOOM GENERATION" a Rose obsadil jako Amy Blue. Film byl dokončen v roce 1995 a zajistil Rose poměrně dobrou pozici na další budování herecké kariéry. Momentálně Rose žije právě Los Angeles.

Rose... čarodějka s velkým Č
Málokdo ví, že Rose není ta, co převzala roli po slavnější kolegyni
Shannen Doherty, nebo co se (jako Paige s Prue) s Shannen nikdy nepotkala. Obě dvě si totiž zahrály spolu už před Čarodějkami. Ve snímku "NOWHERE" z roku 1997, kde jim "asistoval" také Ryan Phillipe. S Alyssou a Holly má také mnoho společného. Kromě "seriálových sester" jsou si podobné i svými opravdovými rodinami. Rose se narodila v Itálii. Alyssin otec je Ital. To znamená, že obě dvě alespoň trchu italsky umí. Krom toho jsou obě z "míšeného" manželství. Alyssa má matku Američanku a tátu tedy Itala, zatímco Rose má matku Francouzsku a otce Ira. S Holly je spojuje jiná skutečnost. Tentokrát obě neměly růžové mládí. Hollyina matka byla moc mladá, když se jí narodila dcera a potom - když byla Holly teenager, budovala si kariéru. Rose zase rodinu úplně opustila a musela žít na ulici… Z těchto - a možná i spousty jiných důvodů, můžeme usoudit, že Rose McGowan se do role sestry Paige zkrátka hodí.

ROSE… věčná rebelka a žena se srdcem na správném místě
Proč rebelka? Kromě toho, že má také tetování (Vargas girl) jako ostatní ženy v
Charmed, má ochrannou známkou na svou oblíbenou krvavě červenou rtěnku. Na premiéře filmu Pravá blondýnka 2 řekla: "Jsem fanynkou růžové, fanynkou střevíčků a fanynkou podivných pejsků. Ten film je o mně." Krom toho, že (jak již bylo řečeno dříve) žila na ulici, byla rebelkou také v době, kdy měla milostný poměr s Marilynem Mansonem. Mansona stíhala policie a Rose se schovávala s ním. Také nemá zrovna vybroušenou slušnou mluvu, ale docela ráda se vyjadřuje vulgárněji… "Víte, jak často muži řeknou 'Voníš jako růže (rose)'? Tak často, jako já řeknu 'Vypadáš jako idiot."

Další hereččinou zvláštností je její vkus na muže. Většina jejích kluků prý byli Židové. Kromě slavného
Marilyna Mansona se scházela také s hercem Ryanem Phillipem, nynějším manželem Reese Witherspoon, která hrála právě onu Pravou blondýnku (viz výše). Není to zajímavé? Jejími dalšími známostmi byli například Ahmet Zappa, David Zinczenko, Kip Pardue, ovšem nejvíce v paměti je nám zapsaný sám Marilyn, který o Rose říká povětšině samé hezké věci. Miluje boty, svoji rtěnku, svůj náhrdelník, zahrady, svoje pejsky (bostonští teriéři Bug a Fester - pojmenován po strýci z Addamsovy rodiny) a sbírání památek po Marlene Dietrich.Životopis Holly

19. srpna 2009 v 20:20 | angela13 |  Holly Marie Combs- Piper

Životopis

Její mamince Laurelai Combs (později si budovala kariéru jako zpěvačka a herečka) bylo pouhých čtrnáct let, když otěhotněla. Hollyini rodiče se sice vzali, ale po dvou letech se rozvedli. Navzdory tomu všemu se ale Laurelai o Holly dobře starala. Možná už proto, jaké měla její matka zkušenosti, zůstala Holly Marie Combs jedináčkem. Své první tetování si nechala udělat v patnácti, když bylo její matce třicet. Bydlely spolu. Byly nejlepšími kamarádkami a zároveň nejhoršími nepřáteli. V patnácti měla v bocích 115 cm!

Jako malá chtěla být mořským biologem a její nejoblíbenější předmět ve škole byla angličtina, nejhorším naopak matematika. Studovala na Dětské profesionální škole v New Yorku. Holly je velkým milovníkem zvířat. Má
doma 3 koně (Jesse, Jake, Jezebel), 5 psů (Hugo, Travis, Sugar, Thunder a Lola - té dala jméno Lin, Alyssina máma J), 2 kočky (Blue, Selena), 3 papoušky (Lollipop, Flower, Glow), a potom další (nepojmenované): koně, kočku, psa, 5 králíků, želvu a 4 rybky. Dále v létě pečuje o 2 třídní křečky z Lyndon Storm. Jeden z nich má jen tři nohy. Když byla Holly mladší, měla také sibiřského huskyho jménem Wiley. Sedm let byla také vegetariánkou.

Jinak o sobě tvrdí, že je "domácí člověk" a ráda jen tak zahradničí, stará se o svá zvířata a samozřejmě o svého prvního syna Finleyho Arthura, kterého má se svým manželem Davidem Donoho. Její nejoblíbenější kuchyně je italská. Ve svém domě v Bell Canyon Area v údolí San Fernando v Kalifornii prý nemá ani televizi. Přesto má své oblíbené pořady (X-Files, Přátelé, Mad About You), na které se občas někde podívá. Hollyin nejoblíbenější herec je Andy Garcia a nejoblíbenější film Wild At Heart.

Spolupracovala už s
Tomem Cruisem a Susan Sarrandon. Chtěla by se dostat k práci s Oliverem Stonem. Při konkurzech na role působí jako ta nejtišší myška, ale přitom si svou ctižádostí a cílevědomostí vybuduje vždycky pozici, ze které jí už nikdo nikdy nevystrnadí. Jako Kimberly Brock v PICKET FENCES byla inteligentní dívkou z malého města ve Wisconsinu. 89epizodní seriál byl žánrově krimi-drama a pojednával o "Brockovic" rodině.

Při natáčení
ČARODĚJEK se prý Holly Marie Combs jednou dívala do zrcadla a ono prasklo. Její nejoblíbenější epizody jsou Všechno zlé pro něco dobré (1x1) a Procitnutí (2x12). Holly a Shannen Doherty byly nejlepší kamarádky už 8 let před tím, než začaly hrát v Čarodějkách. Mezi natáčení ráda sleduje talk show s Alyssou Milano. Každý týden večeřela u Alyssy a u Shannen na ranči zase venčila své koně.

Holly Marie Combs ráda poslouchá country, ale také skupiny The Supremes a
U2. Je také velkou fanynkou skupiny Remy Zero, kde je hlavním zpěvákem Alyssin ex-manžel Cinjun Tate. Možná i proto byla nadšená, když se mohla stát družičkou na Alyssině svatbě právě s ním. Myslí si, že nejvíc sexy chlap na WB je Joshua Jackson. Má ráda hraní scrable.

Podporuje charitu Thursday´s Child na pomoc teenagerům na útěku, protože říká, že ona sama neměla nejideálnější mládí… Kromě pořadů o
ČARODĚJKÁCH účinkovala v show Sharon Osbourne a dělala hostesku na předávání cen "Nickelodeon Kids Choice Awards". V roce 2002 byla vyhlášena časopisem FHM jako 62. nejvíc sexy žena světa. V roce 2003 pak 78. v časopise Stuff.

26.10.2006 se jí narodil druhý syn - Riley Edward Donoho

V roce 2008 natáčí seriál Mistresses, kde hraje roli Jane. Tento seriál je trochu kultovnější než její minulé
projekty. V překladu název znamená Milenky. Holly o své postavě říká, že je trochu odlehčením celého seriálu.

26.6.2009 se jí narodil třetí syn Kelley James Donoho.

Zajímavosti:
Výška : 1,55 m
Náboženství: Protestantské
Oblíené jídlo: Italské
Studia: Professional Childrens School, New York
Koníčky : Koně, zahradničeníŽivotopis Alyssy

19. srpna 2009 v 20:17 | angela13 |  Alyssa Milano-Pheobe

Životopis

Alysa Jayne Milano má mladšího bratra Coryho a její rodiče jsou Tom a Lina. První významnější roli roztomilé dcery Tomyho Danzy Samantha ve filmu "Who's The Boss?" (1984). Od této doby pošla mnoha změnami image v jejích dalších filmových rolích a televizních vystoupení.

Po filmu "Who's the Boss?", měla krátké popové období na počátku devadesátých let, v této době několik popových alb, velmi úspěšných v Japonsku a Evropě. Prakticky je mnoha lidmi v těchto zemích považována více za zpěvačku, nežli herečku.

Jedna z prvních opravdových rolí jako dcera
Arnolda Schwarzeneggara ve filmu "Commando" (1985) O několik let později se objevila v další významné roli v dobrodružném filmu"Double Dragon" (1993). Následně se objevila v několika rolích svůdnice v erotických thrillerech "Embrace of the Vampire"(1994) , "Poison Ivy "(1996) a filmu, který nejvíce přitahoval pozornost "Fear" (1996), ve kterém si zahrála po boku Marka Wahlbergera
a Reese Witherspoon.

V roce 1995 se Alyssa objevila v epizodě "The Outer Limits", kde hrála mladou ženu, která přijde do kontaktu s mimozemskou formou života, která z ní udělá sexuálního štvance. Tato epizoda byla natočena ve dvou verzích, jedna pro kabelovou televizi, kde je nahá, druhá pro normální
TV bez nahoty. Tato epizoda měla největší sledovanost z celé série.

V komediálním dramatu "Glory Daze"(1996) se zase objevila po boku
Bena Afflecka, poté opět následoval thriller " Below Utopia"(1997) s Ice-T a kouzelně neobvyklé komedii "Hugo Pool"(1997) s Malcolmem McDowellem, Seanem Pennem a Patrickem Dempsey.

V 1997 Alyssa hrála v Disney filmu "Gold Rush" a poté se na plný úvazek vrátila k televizním seriálům. V
"Melrose Place" hraje Jennifer Mancini, mladší sestru Michael Mancini. Byla v seriálu 2 sezóny a poté přešla do jiného seriálu producenta Aaron Spelling "Charmed"(1998). Alyssa spolu s Shannen Doherty a Holly Marie Combs hrají tři sestry, užívající jejich sílu ke konání dobra. Tento seriál je již ve třetí sezoně a stále se na kanálu WB drží ve špičce sledovanosti.

Alyssa Jayne Milano je rozvedená, jejím exmanželem je zpěvák Cinjun Tate. Má ráda
hokej, hraje na flétnu a na piano. Permanentně se drží v TOP stovce nejvíce sexy žen světa.

15.8.2009 se vdala za doktora Davida Bugliariho.

Životopis Shannen

19. srpna 2009 v 20:06 | angela13 |  Shannen Doherty-Prue

Životopis

Shannen Doherty se narodila 12.dubna 1971 ve státě Tennessee, rodičům Tomovi a Rose Dohertyovým. Její otec pracoval v bance, zatímco její matka vlastnila kosmetický salón. Má staršího bratra jménem Sean. V roce 1978 se mladá Shannen přestěhovala se svojí rodinou do Los Angeles, kde měl její otec zařízenou lepší práci. Již od útlého věku věděla, že se chce věnovat herectví. A věci na sebe nenechali dlouho čekat a Shannen Doherty dostala v pouhých 10letech roli v seriálu "Father Murphy".

Vždy byla vynikající studentkou se skvělými výsledky a zapojovala se do různých hereckých soutěží a podobně. Ale v soukromí byla spíše sámotářka, která nevyhledávala velké skupiny lidí. První větší úspěch zaznamenala již v 11letech v "Little House on the Prairie" jako Jenny Wilder. Dále pak hrála například v seriálu "Our House". Po té to šlo samo a mezi její větší filmové role patří
filmy jako "Girls Just Want to Have Fun", kde hrála po boku Jessicy Parker a Helen Hunt a nebo film "Heathers" kde mimo jiné hrála i Winona Ryder.

Její opravdový úspěch přišel v roce 1990, ve věku 19let, když se seznámila s Aaronem Spellingem a ten jí obsadil do seriálu "Beverly Hills, 90210". Tam hrála jednu z hlavních rolí - Brendu Walshovou. Velmi přitahovala pozornost médií a stala se z ní skutečná hvězda. Ovšem kvůli problémům v jejím osobním životě, seriál po čtyřech sériích opustila a její sláva začal postupně upadat.

Krátce před tím než odešla z "Beverly Hills" (1993) uzavřela sňatek s Ashley Hamiltonem, bohužel pět měsíců na to se rozvedli, protože Shannen Doherty cítila, že se k sobě nehodí a navíc se vídali jen párkrát za týden.

V roce 1998 se opět shledala s Aaronem Spellingem a ten jí nabídl slibnou roli - Prue Halliwellové v seriálu "
Charmed". Tam hrála spolu s Alyssou Milano a Holly Marií Combs. Dokonce režírovala 3 epizody. Ale ani tady nevydržela příliš dlouho a seriál opustila po třech sériích, proslíchá se, že měla neshody s Alyssou Milano a navíc se chtěla více věnovat práci na filmu. To se jí dařilo a od té doby natočila spoustu fimů, mezi nimi například "Another Day", "The Rendering" a "Nightlight".
Shannen se znovu vdala 24. ledna 2002 v Las Vegas za Richarda Solomona, obřad probíhal v tajnosti jen v kruhu rodiny a blízlých přátel. Vydrželi spolu 9 měsíců, ale svoje manželství ukončili až v roce 2003, přesto však zůstali dobrými přáteli.

Po té se vrátila k
televizi a stala se uvaděčkou pořadu "Scare Tactics". v roce 2004 hrála v seriálu "North Shore" a v roce 2005 v seriálu "Love, Inc." Od té doby se Shannen Doherty daří a stále se pohybuje mezi televizí a filmem. Její poslední projekt je televizní show s názvem "Breaking Up With Shannen Doherty" v té pomáhá lidem ukončit, nebo naopak napravit jejich vztahy.

Filmografie a něco o Alysse.

19. srpna 2009 v 14:43 | angela13 |  Alyssa Milano-Pheobe
Povolání: Herečka, zpěvačka, modelka
Věk: 36
Datum narození: 19. 12. 1972
Místo narození: Brooklyn, New York, USA
Znamení: Střelec
Výška: 157 cm

Jako herečka
2008 -Patologie (Pathology) role:: Gwen Williamson
2008 -Wisegal role:: Patty Montanari
2005 -My Name Is Earl role:: Billie
2003 -Velké dítě Dickie Roberts (Dickie Roberts: Former Child Star) role:: Cyndi
2003 -Oh My Goddess!: Part 1 role:: Phoebe Halliwell
2002 -Supersvůdníci 2 (Buying the Cow) role:: Amy
2002 -Kiss the Bride (Polibte nevěstu) role:: Amy Kayne
2001 -A Knight to Remember role:: Phoebe Halliwell
2001 -Lady a Tramp II: Scampova dobrodružství (Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure) role:: Angel
1998 -Goldrush: A Real Life Alaskan Adventure role:: Frances Ella 'Fizzy' Fitz
1998 -Čarodějky (Charmed) role:: Phoebe Halliwell
1996 -Milenec nebo vrah (Fear) role:: Margo Masse
1996 -Jedovatý břečťan 2: Lily (Poison Ivy II) role:: Lily Leonetti
1996 -Všichni starostovi muži (Spin City) role:: Meg Winston
1996 -Krutá Aljaška (To Brave Alaska) role:: Denise Harris
1995 -V objetí upíra (Embrace of the Vampire) role:: Charlotte Wells
1994 -Dvojitý drak (Double Dragon) role:: Marian Delario, Power Corps Chief
1993 -Oběti lásky: Příběh Lolity z Long Islandu (Casualties of Love: The Long Island Lolita Story) role:: Amy Fisher
1992 -Melrose Place role:: Jennifer Mancini
1988 -Dance 'Til Dawn role:: Shelley Sheridan
1986 -Strašidlo Cantervillské (Canterville Ghost, The) role:: Jennifer Canterville
1985 -Komando (Commando) role:: Jenny Matrix
1984 -Who's the Boss? role:: Samantha Micelli


Filmografie a něco o Holly

19. srpna 2009 v 14:26 | angela13 |  Holly Marie Combs- Piper
Upravit základní údajePovolání: Herečka, producentka
Věk: 35
Datum narození: 3. 12. 1973
Místo narození: San Diego, Kalifornie, USA
Znamení: Střelec
Výška: 157 cm
Jako herečka
2003 -Oh My Goddess!: Part 1 role::
Piper Halliwell
2003 -Jane má schůzku (See Jane Date) role::
Natasha Nutley
2001 -A Knight to Remember role:: Piper Halliwell
2001 -Dannyho parťáci (Ocean's Eleven) role::
sama sebe
1998 -Čarodějky (Charmed) role:: Piper Halliwell
1997 -Mámin vrah (Daughters) role::
Alex Morrell
1994 -Srdce si nedá poroučet (Perfect Stranger, A) role::
Amanda Hale
1989 -Povídky z New Yorku (New York Stories) role::
Costume Party Guest

Filmografie a něco o Shannen

19. srpna 2009 v 14:16 | angela13 |  Shannen Doherty-Prue
Povolání: Herečka, producentka, režisérka
Věk: 38
Datum narození: 12. 04. 1971
Místo narození: Memphis, Tennessee, USA
Znamení: Beran

Filmografie

Jako herečka
2005 -Stupeň 7: Konec světa (Category 7: The End of the World) role:: Faith Clavell
2005 -Domino role::
2004 -50 Most Wicked Women of Primetime role::
2004 -North Shore (TV seriál) (North Shore) role:: Alexandra Hudson
2002 -Hell on Heels: The Battle of Mary Kay role:: Lexi Wilcox
2001 -Jiný den (Another Day) role:: Kate
2001 -Jay a mlčenlivej Bob vrací úder (Jay and Silent Bob Strike Back) role:: sama sebe
1999 -Zaujmi pózu (Striking Poses) role:: Gage Sullivan
1998 -Čarodějky (Charmed) role:: Prue Halliwell
1997 -Zkurvená nuda (Nowhere) role:: Valley Chick #2
1997 -Noci s ďáblem (Sleeping with the Devil) role:: Rebecca Dubrovich
1997 -Los (Ticket, The) role:: CeeCee Reicker
1996 -Gone in the Night role:: Cindi Dowaliby
1994 -A Burning Passion: The Margaret Mitchell Story role:: Margaret
1994 -Almost Dead role:: Doctor Katherine Roshak
1994 -Se zavázanýma očima (Blindfold: Acts of Obsession) role:: Madeleine Dalton
1994 -Bláznivá střela 33 1/3 - Poslední trapas (Naked Gun 33 1/3: The Final Insult) role::
1990 -Beverly Hills, 90210 role:: Brenda Walsh

Jak šel čas

19. srpna 2009 v 13:59 | angela13 |  Jak šel čas


http://www.casahalliwell.it/specialphotos/new/05-10-05.jpg

http://www.casahalliwell.it/specialphotos/new/23-09-05.jpg


http://www.casahalliwell.it/specialphotos/new/30-09-05.jpg

Znak

19. srpna 2009 v 13:26 | angela13 |  Kniha Stínů