Noví démoni!!!!!!!!!

29. září 2009 v 17:46 | angela13 |  Démoni
Cryto (2x17)

V 16. století cestoval Cryto po Zemi a pil z lidské marnivosti, kdy lidem výměnou za duši dával mládí a krásu.
(na obrázku tetička sester Gail před a po přeměně)
Cryta stáhla z kůže skupina čarodějek, které věřili, že tak jeho duši zabrání, aby se vrátila zpátky na Zem.
Vyvolávací kouzlo:
"Z dávných a temných nocí,
démona Cryta k sobě voláme,
z hlubin čarovných mocí,
před jeho silou se skláníme."
Likvidační kouzlo:
"Co stalo se odestát se může,
odešli toho ducha zpět
a zbav ho navždy jeho kůže."
  • Cryta v seriálu hraje Cameron Bancroft
Černý anděl (2x16)

Černí andělé jsou opaky andělů bílých. Mají za cíl likvidovat lidi, kteří se mají po své smrti stát právě bílými anděli tak, že je doženou k sebevraždě, jelikož člověk, co si sám vezme život se bílým andělem stát nemůže.
  • černého anděla hraje Arnold Vosloo (hrál např. ve filmu Mumie)
Litvack (2x15)

Litvackovím prvním cílem byl Bane Jessup, kterého chtěl zabít. Když se ovšem dozvěděl, že se Bane stýká s čarodějkami, zaměřil se i na ně. Chtěl je získat pro "Ničitele", o kterém se v díle více neříká. Litvack má pod sebou některé démony, kteří používají zbraň ve formě stříbrného oválu vystřelující laserové paprsky. Podle Lea tuto zbraň využívají jen přisluhovači děmonů, velmi vysoké úrovně. Litvacka se sestry nakonec zbavili tak, že ho nechali zabít jeho vlastním asistentem výše uvedenou zbraní.
  • v seriálu ho hraje Steve Railsback
Elias Lundy (2x11)

Původně to byl řidič rodiny Lewenovích. Zamiloval se ale do Marthy Lewenové, která ovšem nemilovala jeho a tak ho zastřelila a pohřbyla u jejich stromu. Z Eliase se však stal duch a začal zabíjet všechny mužské příslušníky rodiny Lewenovích. Aby tomu mohly sestry zabránit musí buď roztlouct jeho kosti lopatami a zbytek posypat lektvarem (což se jim nepovedlo), nebo zničit zdroj duchova hněvu... což je v tomto případě Martha.
  • v seriálu ho hraje J. Kenneth Campbell
Drazi (2x10)

Drazi je démon nenávisti. Je to vlastně opak Amora, posla lásky. Před lety se zamiloval do smrtelnice, ale Amor její lásku přesměroval k jinému. Drazi ho obvynil, že mu lásku nechce dopřát a proto mu ukradl jeho prsten a začal ničit vztahy, které dal Amor dohromady.
  • v seriálu ho hraje Clayton Rohner
vodní démon (2x8)

Démon je tvořen vodou, ale sám myslí. Nevíte, kde se objeví a kdo bude jeho obětí. Někdy na sebe vezme podobu oběti, aby vás nalákal do vody. Před dvaceti lety zabil i mámu sester Patty a proto se sestry rozhodly ho zničit! Udělají to tak, že Sam do sebe nechá démona vztoupit a pusti do něj elekrický proud, démona zabijí, ale bohužel zemře i Sam... ten se ale na konci setkává s Patty a společně odchází.
Sběratelé (2x7)

Sběratelé jsou druh černokněžníků, kteří vysávají lidem vědomosti jejich "podivným" prstem. Nedají se nijak porazit, ale dá se využít jejich hlad po vědomostech. Prue a Piper využily toho, že v tomto díle mohly číst myšlenky. V tu správnou chvíli je Piper oba zmrazila a oni si zároveň vysáli mozek z hlavy XD... trochy byzardní, já vím, ale je to tak :o)
Thuatha (2x6)

Thuatha je čarodějnice, která pomocí své moci a kouzelné hůlky zabíjí nevinné lidi a dobré čarodějky. Před 200 lety byla uvězněna ve skále, ale omylem byla osvobozena a když se dozvěděla, že se píše rok 1999 okamžitě začala hledat svou hůl, která byla úplnou náhodou ;o) zrovinka u Prue, která ji měla prodat v aukci. Aby se Thuatha nemusela zaobívat sestrami, využila kouzlo ke zbavení jejich sil, potřebovala nějaké bylinky a lidské srdce:
"Než přejde temná hodina půlnoci,
zbav je vší jejich moci."
Thuathu může porazit jen "Vyvolený", kterým je v tomto případě Kyle... kluk chodící na střední školu, hrající si na kouzelníka. Ale to ještě netuší, že s odvahou a sílou v duši dokáže velké věci!
  • v seriálu ho hraje Brigid Brannagh
Zdroj:http://newcharmed.blog.cz/0909/obrazek-mesice-rijna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama