Různí démoni 2

16. září 2009 v 19:10 | angela13 |  Démoni
Lazarus (4x15)

Vzácný démon vyšší třídy s telekinetickou mocí. Aby se zbavili svatby v kostele, oživili ho Seera s jedním temným knězem. Dá se zabít celkem snadlo, ale má schopnosti oživování a jediný způsob, jak zajistit, aby se znovu nevrátil, je zakopat ho na hřbitově.
Kurzon (4x14)

Tohoto démona vyslala Seera, aby zabil Phoebe a mohl se stát novým Zdrojem. V minulosti byl totiž nepřítelem Zdroje a po pokusu o převrat byl vykázán z podsvětí. Je to vyšší démon a proto na jeho zničení byla potřeba moc tří.
"Z lůna, když vyvrhlo tě peklo
a na Zemi vše se tě zřeklo
mít tě nechce ani nebe
zmiz, ať uchráníme sebe!"
Zdroj (4x13)

Zdroj. Pán všeho zla. Mezi jeho schopnosti patří např. ohnivý transport, vrhání ohnivých koulí, telekineze, apod. Má však moc, kterou mohou mít jen někteří vyvolení, oživování mrtvých. V tomto díle se Zdroj snažil dostat sestry pomocí Propasti, jeho vědma Séra se však proti němu "spykla" s Colem, kterému předala část Propasti. Cole Zdroj oslabil a sestry ho pomocí kouzla zničily:
"Piper: Prudence Patrisho Penelopo
Phoebe: volám k nám sílu, lásky a světla
Paige: ať vaše moc stojí na straně naší
všechny: a aby Zdroj všeho zla ze světa smetla!"
Lovci démonů (4x12)

Tyto dva démony vyslal démon jménem Ludlow, aby dovedli tzv. Ohnivce... čarovného tvora, který pouze svou myslí dokáže ovládat oheň... Lovci se vydávali za adoptivní rodiče ohnivce Tylera, aby ho včas dostali k Ludoowi, šli až do domu sester Halliwellových a to se jim stalo osudným...
Krysí démon (4x11)

Tento démon patří pod velkou skupinu vyšších krysích démonů. Schánějí "špinavé" peníze pro démony, aby se lépe dostali mezi lidi. Za ně nakupují byty, oblečení, prostě věci, aby démon zapadl. Tohoto démona nakonec zabije vlastní "nadřízený" protože porušil slib dohodnutý mezi skupinou krys a sestrami.
duchové (4x10)

Když Leo přivolal Clyda, aby přenesl Paige do doby, kdy jí umřeli rodiče, nechal Clyde oběvit dveře, které přenášeli lidi a lidské duše do různých dob a časů. Právě z těhle dveří utekly dvě duše, duše Frankieho a Lulu. Tihle dva byli kriminálníci v 50. letech, vykradli spolu řádku klenotnictví, zabili tři lidi a potom byli sami zastřeleni. Tyhle dvě duše se vtělily do Phoebe a Cola, potom ukradli v klenotnictví diamantový snubní prsten a chtěli se vzít. Plán jim nevyšel a Clyde si je zase zavolal zpátky...
čaroděj (4x9)

Devlin je čaroděj, který vede frakci, aby svrhl zraněného Zdroje a sám se jím stal. Jeho frakci ovšem pozabíjeli sestry. Ukradl tzv. prsten "inspirace", jenž nositeli dokáže zviditelnit jinak neviditelné můzy a démon je může i zajmout a použít pro sebe. Devlina nakonec sestry porazily kouzlem:
"Zlo zákeřný je vrah
temného podsvětí syn
dobro vyslyš nás, čarodějky své
když teď voláme, zlý čaroději zhyň!"
Obrázek co namalovala Paige:
Zdroj:http://newcharmed.blog.cz/0909/obrazek-mesice-rijna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama