Zase další démoni!!!!!!!!!!!

29. září 2009 v 17:39 | angela13 |  Démoni
Zile (3x13)

Zaklínač Zile si chtěl v díle Bride and Gloom oženit s Prue. Nevěděl, že když příjde za velekněžkou Dantalian, tak se vše zvrtne. On se sice nakonec s Prue ožení, bohužel skončí rozstříštěn na tisíce malích kousíčků.
 • v seriálu ho hraje Tom O'Brien
Kellman (3x12)

Kellman je černokněžník a taky něco jako" učitel". Na zem přicházejí démoni, kteří lidem nabízejí možnost přidat se ke zlu. Tito lidé pak musí do akademie, kde Kellman posuzuje, jestli už jsou připraveni. Nakonec ho zabil jeden z jeho žáků, kterého sestry přesvětčily, že se ještě může vrátit.
Eames (3x11)

Je to čaroděj, který bere čarodějkách schopnosti. Odrážecí síla je nejlepší štít vědmy před temnými silami. Klonování a odrážení nejsou jeho jediné triky. V roce 89 v Keni zabil vědmu a převzal její moc transmorgrifikovat se. Transmorgifikovat se - schopnost měnit tvar či formu.
 • v seriálu ho hraje Steve Valentine
Děti (3x10)

Tyhle démonské děti, se potulují všude, ale jsou velice nebezpečné. Protože se jejich moc stále vyvíjí, mají velkou chuť zabíjet. Jediná možnost, jak se jich zbavit je zmrzlinářské auto, které hraje melodii, jež démonské děti přitahuje. Ty se pak stratí v "Ničem".
Kierkan (3x9)


Alchymisté mohou proměňovat všechno, např. vodu na zlato, nebo energii na hmotu. Někteří mohou dokonce oživovat mrtvé. Vytvářejí esenci života.
 • v seriálu ho hraje Rainn Wilson
Krell (3x8)

Nájemný lovec. Stopuje uprchlé démony, umí se transportovat a používat blesky energie. Vyslal ho Zdroj na zabití Baltazara, nakonec zabil Baltazar Krella.
 • v seriálu ho hraje Scott MacDonald
Andras (3x7)

Využívá zlosti a stupňuje ji až k spáchání těžkého násilí. Nově oběvil, že se může do své oběti vtělit a plně ji ovládat. Nakonec ho zabil Baltazar, když se vtělil i do něj.
 • v seriláho ho hraje Jason Carter
Vinceres (3x6)

Vinceres je neporazitelný démon, který sleduje svou oběť a nepřestane, dokud ji nezabije. Navíc je na všechny síly čarodějek či slabších démonů imuní. Porazila ho Prue, když od něj převzala jeho empatii, skoro se z toho zbláznila, ale otec Tomáš, který předal tuto moc Vinceresovi, Prue ukázal, jak se sílou bojovat. Proto se pro Vincerese stala neporazitelnou ona a zničila ho.
 • v seriláho ho hraje Morgan Weisser
Troxa (3x5)

Troxa je neviditelný démon. Slabinou je ektoplazmatická biochemie citlivá na chlad, takže se může částečně zviditelnit. Proto tehdy, když Cole přišel bez pozvání vypnul klimaticazi, aby ho čarodějky viděli. Nakonec ho zničila Triáda, aby mu znemožnili prozradit kdo další sestry sleduje.
 • v seriláho ho hraje Rick Hearst
Zaklínač (3x2)

Tento zaklínač se zamiloval do mladé Brooke. Ta ovšem jeho lásku neopětovala a byla zamilována do Christophera. Zaklínač to nechtěl dovolit a se slovy "Když ji nebudu mít já, nebuje ji mít nikdo," ty dva zaklel. Z Christophera je přes den sova a z Brooke je přes noc vlk. Jediným východiskem je, "když uprostřed dne bude na nebi měsíc" a to je právě už brzy příchozí zatmění.
 • v serilá ho ho hraje Erik Passoja
Strážce (3x1)

Strážci jsou démoni, kteří využívaji lidí, aby kradli nevinným jejich duše. Když člověk, který má uvnitř sebe Strážce zabije nevinného, nakreslí mu na čelo pomocí Athame znak ďábla - obrácený trojúhelník - Strážce si pak duši mrtvého vezme. Dá se zabít jen vražením kůlu, nebo nějaké tyče do jeho symbolu na čele.
William Hamilton (3x1)

Démon, který má schopnost lidem dát tzv. "Strážce". Aby se ukryl, ydával se za soudce Williama Hamiltona a Athame i se sílou uvnitř dával vězňům, které propouštěl. Nakonec ho zabije Cole... zatím ještě neoběvený démon.
 • v seriálu ho hraje Harry Danner
Dračí čaroděj (2x22)

Čaroděj, který se spojil s "Radou" aby mohl zničit, za pomoci kouzelného džina, ty které mu zabily otce, čarodějky. Džin ho poté ovšem obelstí a za pomoci přání mu ukradne schopnost létat a předá jí Phoebe. Čaroděj ovšem přinutí Džina ke spolupráci a zabije Prue. Džin se ale obětuje, vrátí se zpátky do své vázy a anuluje přání.
Čaroděje sestry zabijí slovy:
"Moci tří svoboda patří!"
 • v seriálu ho hraje Marcus Graham

Jezdci Apokalypsy

Smrt, Válka, Mor, Hlad (2x21)


Jezdci Apokalypsy byli vysláni na Zem, aby škodily válkou, morem, hladem a nakonec i smrtí. K Apokalypse má dojít na konci tisíciletí gregoriánského kalendáře, což má být (v seriálu) tento večer v sedm hodin. Pokud by jezdci neuspěli a Apokalypsa se "nekonala", Zdroj odvolá nynější jezdce a nahradí je jinými. Proto sestry osvobodily Prue s Válkou až po sedmé hodině.

 • Smrt hraje v seriálu Patrick Kilpatrick
 • Válku hraje v seriálu Brian Thompson
 • Mor hraje v seriálu Geoffrey Blake
 • Hlad hraje v seriálu Jeff Ricketts
Libris (2x19)

Když někdo z lidí najde skutečný důkaz o existenci démonů, musí se o to obě strany (jak zla tak dobra) nějak postarat. Strarší mají "Uklízeče" a démoni mají Librise. Tito démoni dotyčného přenesou na nějaké místo a tam mu kosou useknou hlavu. Existuje velmi jednoduché kouzlo na zničení Librise:
"Zlý démone Librisi,
zhyň a ztrať se přeju si."
 • v seriálu ho hraje Scott Lincoln
démon iluzí (2x18)

Používá svoje kouzla, aby se přenesl do filmu v kině a u obecenstva vyvolal vlnu hněvu. Navíc má schopnost přenést filmovou postavu z plátna do reálného času. Sestry ho zničí tak, že ho uvězní ve filmu a nechají film zhořet.
 • v seriálu ho hraje Robin Atkin Downes
V seriálu vyvolal tyto dvě postavy - ta nalevo je Krvavá Marry a ten vpravo nevím)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog?

Ano 27.7% (28)
Ne 11.9% (12)
Je krásný 30.7% (31)
Ujde 8.9% (9)
Trochu 8.9% (9)
Je to hnus 11.9% (12)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama